Wow KARAZHANLILAR Guildi

Wow Karazhan serverindeki, Karazhanlılar Guild Forumu.


  Guild Kuralları

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 5
  Kayıt tarihi : 18/08/09

  Guild Kuralları

  Mesaj  Admin Bir Salı Ağus. 18, 2009 3:09 pm

  1 - Guild parti ve raidleri ve genel guild chatlerde , küfür ve hakaret içeren yazışmalar kesinlikle yasaktır.

  2 - Hakaret eden arkadaşlara, sözlü uyarı, sözlü uyarı verilir. Tekrarı durumlarında, officerların ortak kararı ile guildden uzaklaştırılır.

  3 - Parti ve raidlerde herkesin taktik bilmesi beklenemez. Dps'si kötü olabilir, heal yapamayabilir. Eksikleri olan arkadaşlarımızı küçümsemeden, tecrübeli arkadaşlar tarafından gerekli bilgi ve yardımlaşma ile eksikleri giderilir.

  4 - Raidlere Gelen arkadaşlar PvP spec ile geliyor ve bu PvP spec kendisine dezavandaj sağlıyorsa, bu arkadaşlar pve spec alana kadar raidlere alınmazlar.

  5 - İsim ve yaş belirtmek zorunludur. Oyundaki mesleğinizi belirtmek tercihe bağlıdır.

  6 - İnvite ve guildden çıkarma yetkisi sadece Officer ve GM'da olacaktır. Rankların officerlık yetkisi ile alakası yoktur.

  7 - Guildde habersiz offline olma süreniz 20 gün, haberli offline olma süreniz sizin belirttiğiniz süre kadardır (en fazla 45 gün). Oyuna uzun süre gelmiycekseniz, officer ve gm arkadaşlardan officer note kısmına bilgi ve süre girilmesini rica edin. Accountunuzla ilgili bir sorun yaşarsanız, forumlardan bildirebilirsiniz. Aksi halde guildden çıkarılabilirsiniz.

  Ekim Ayının 1'inden itibaren, habersiz offline olma süresini 15 güne indiriyoruz. Eğer wow bağlantınız yoksa, forumları kullanıp offline sürenizi belirtebilirsiniz.

  8- Classınızla ilgili bir sorununuz varsa classmaster arkadaşlar sizinle ilgilenicektir.

   Forum Saati Paz Ocak 20, 2019 7:55 pm