Wow KARAZHANLILAR Guildi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wow KARAZHANLILAR Guildi

Wow Karazhan serverindeki, Karazhanlılar Guild Forumu.

Authanticator bütün ceplerde adım adım kurulum

Black_Majesty
    Black_Majesty

Authanticator bütün ceplerde adım adım kurulum Empty Authanticator bütün ceplerde adım adım kurulum

Mesaj  Black_Majesty Çarş. Ağus. 26, 2009 12:44 pm

Authanticator sizi hack olaylarına karşı üstün koruma sağlayan bir sistemdir. Blizzard bu yazılımı artık 1$ (Bir defaya mahsus alınır) karşılığında size temin ediyor.

1 ay önce sadece iphone için duyurulan bu sistem artık neredeyse bütün cep telefonlarında hizmete açık. Şimdi adım adım anlatayım.

** Wow Hesabınızı www.battle.net'e ekleştirmediyseniz bu işleme hiç başlamayın. ***

1 - Download : Battle.net Mobile Authenticator

Bu siteden cep telefonu modelini, operatörünüzü seçin.

2 - Cep telefonu numaranızı girin başında sıfır olmadan.

3 - Sizi paypal sitesine yönlendirecek buradan 1$lık ödeme yapın. Paypal hesabınız yoksa www.paypal.com dan hesap açın %100 güvenebilirsiniz.

4 - Cep telefonunuza gelen sms'deki likten yazılımı cep telefonuna kurun. Bunun için cep telefonunda internet bağlantısı gereklidir.

5 - Yazılımı çalıştırın size eu-xxxx-xxxx-xxx diye bir kod verecek

6 - www.battle.net/bma sitesine girin accout manager çalıştırın sizden 2 tane numara isteyecek. Birinci bölüme eu-xxxx-xxxx-xxx bunu girin

7 - 2.bölümün kodu için cep telefonunuzdan devam tuşuna basın size 2. bir kod verecek bunu da web sayfasındaki alana girin

8 - Oldu da bitti maşallah

9 - Oyunu açın xxx@xxx.com kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin herzamanki gibi

10 - Tam login olurken sizden 1 şifre daha isteyecek artık bu şifre için cep telinizden alacağınız şifreyi gireceksiniz. Her seferinde farklı şifre üretir ve internet bağlantısı istemez.

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 11:52 am