Wow KARAZHANLILAR Guildi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wow KARAZHANLILAR Guildi

Wow Karazhan serverindeki, Karazhanlılar Guild Forumu.

2 posters

retri pala karakterimde sorun var :(

Black_Majesty
    Black_Majesty

retri pala karakterimde sorun var  :( Empty retri pala karakterimde sorun var :(

Mesaj  Black_Majesty Çarş. Ağus. 19, 2009 10:55 am

arkadaşlar başıma tuhaf bir olay geldi sizlere danışııyım dedim 80 lvl bir pala karakterim var. Exorcism ve Hammer of Wrath skillerinde bir sorun oluştu. lvl 76 iken bile 4k da gezerken şu an 300 ile 600 damage arasında gidip geliyor. Yeni Patchden sonra talenti sıfırlayıp oynama yapmıştım ama gene eski talente geçmeme rağmen bi değişiklik yok, lütfen yardımlarınızı esirgemeyin, kendimi ezik hissediyorum oyunda dps sıralamasında hep sonuncuyum ((( Crying or Very sad

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Karazhan&gn=KARAZHANLILAR&cn=Blackmajesty
    Miyamato
    Miyamato

retri pala karakterimde sorun var  :( Empty Geri: retri pala karakterimde sorun var :(

Mesaj  Miyamato Çarş. Ağus. 19, 2009 12:43 pm

Hammer of Wrath Rank 6
    12% of base mana 30 yd range
    Instant cast 6 sec cooldown

Hurls a hammer that strikes an enemy for [1139 + 0.15 * SPH + 0.15 * AP] to [1257 + 0.15 * SPH + 0.15 * AP] Holy damage. Only usable on enemies that have 20% or less health.

Paladinler hakkında çok bilgim yok hocam ancak sen dusuk rank kullanıyor olabılırsın su an rank 6 da kı carpanlar boyle yada ıtemlerınde degısıklık olmus olabılır.

Exorcism Rank 9
    8% of base mana 30 yd range
    1.5 sec cast 15 sec cooldown

Causes [1028 + 0.15 * SPH + 0.15 * AP] to [1146 + 0.15 * SPH + 0.15 * AP] Holy damage to an enemy target. If the target is Undead or Demon, it will always critically hit.

Anladıgım kadarı ıle notlardan herhangı bır degısıklık yok bu skıller uzerıne bence sen ıtemlerını vurdugun mobları kontrol et

Ya bu patchde yada bundan oncekı patchde paladınlere saglam bı nerf geldı tank olarak yaptıkları damage cok cok asagıya cekıldı. Senın olay onlada alakalı olabılır. İşin içinden cıkamazsan aç gm ye bi ticket anlatsın sana bosunamı para alıyolar. Very Happy
    Black_Majesty
    Black_Majesty

retri pala karakterimde sorun var  :( Empty Geri: retri pala karakterimde sorun var :(

Mesaj  Black_Majesty Çarş. Ağus. 19, 2009 1:08 pm

Miyamato demiş ki:Hammer of Wrath Rank 6
    12% of base mana 30 yd range
    Instant cast 6 sec cooldown

Hurls a hammer that strikes an enemy for [1139 + 0.15 * SPH + 0.15 * AP] to [1257 + 0.15 * SPH + 0.15 * AP] Holy damage. Only usable on enemies that have 20% or less health.

Paladinler hakkında çok bilgim yok hocam ancak sen dusuk rank kullanıyor olabılırsın su an rank 6 da kı carpanlar boyle yada ıtemlerınde degısıklık olmus olabılır.

Exorcism Rank 9
    8% of base mana 30 yd range
    1.5 sec cast 15 sec cooldown

Causes [1028 + 0.15 * SPH + 0.15 * AP] to [1146 + 0.15 * SPH + 0.15 * AP] Holy damage to an enemy target. If the target is Undead or Demon, it will always critically hit.

Anladıgım kadarı ıle notlardan herhangı bır degısıklık yok bu skıller uzerıne bence sen ıtemlerını vurdugun mobları kontrol et

Ya bu patchde yada bundan oncekı patchde paladınlere saglam bı nerf geldı tank olarak yaptıkları damage cok cok asagıya cekıldı. Senın olay onlada alakalı olabılır. İşin içinden cıkamazsan aç gm ye bi ticket anlatsın sana bosunamı para alıyolar. Very Happy

Dostum hallettim sorunu hata bendenmiş talenti değiştirip silleri tekrar bara dizmiştim, fakat rank bir olarak dizdiğim skiller rank 1 olarak kalmış meğerse manuel olarak dizicekmişim. Ama biyandanda şaşırdım eskiden hangi rank koyarsan bara son ranka geçiyordu :S sanırım onu kaldırmışlar tüm arkadaşların bilgisine.

Bu arada yeni patch den sonna dikkatimi çeken bir şey daha oldu, artık raidlerde savelenme 1 hafta değil 1 güne düşürülmüş. ve ayrıca takvimde saat kaça kadar ve hangi güne kadar saveli olduğunuzu görebiliğosunuz.

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 6:10 am